NASZE INWESTYCJE BUDOWLANE

Obecność terenów zielonych, rzeczki Dzierżęcinki oraz budowa sztucznego jeziora sprawiają, że jest to idealne miejsce do rekreacji i wypoczynku. Niewielka odległość od centrum miasta, oraz największegow regionie centrum handlowego, gwarantuje łatwy dostęp do usług i towarów na najwyższym poziomie. Samo osiedle w swojej formie oferuje wiele funkcjonalnych rozwiązań, gdyż rozumiemy, że oferowane przez nas mieszkania będą Państwa gniazdem rodzinnym na całe życie

Osiedle Tęczowe to magia natury i mieszkania na wsi w bliskiej odległości od miasta. Własne podwórko oraz tereny zielone wokół osiedla  to nieograniczone możliwości zabaw z dziećmi, spacerów, a także spokoju i relaksu. Nie bez znaczenia jest również brak trujących spalin (bardziej szkodliwych od dymu papierosowego), które szkodzą zdrowiu Państwa, i Państwa dzieci. Osiedle Nowy Horyzont to wypoczynek i oddychanie pełną piersią!

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie.

Wszystkie domy zostały sprzedane.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie.

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane.

Mieszkania na Osiedlu Viktoria są wykonane z najlepszych materiałów, w wysokim standardzie. To ma być przyjazna przestrzeń dla rodzin, z dala od miejskiego zgiełku. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby gwarantować funkcjonalność oraz komfort użytkowania.