Lokale usługowe na osiedlu „Panorama”

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaż lub najem długoterminowy lokalu użytkowego na ulicy Paderewskiego/ gen. J. Hallera z możliwością prowadzenia działalności handlowej i usługowej np.: spożywczej, kosmetycznej, medycznej, fryzjerskiej, biurowej, magazynowej i innej.

Proponowany przez nas lokal o powierzchni 518,37m2. składa się z dwóch poziomów tj. z poziomu -1 w skład, którego wchodzi korytarz, 2 pomieszczenia gospodarcze, schody, zaplecze, schowek i powierzchnia komercyjna o łącznej powierzchni użytkowej 123,13m2 oraz z poziomu 0, który składa się z 2 powierzchni komercyjnych, zaplecza, 2 biur, schowka, 3 korytarzy i pomieszczenia gospodarczego o łącznej powierzchni użytkowej 395,24m2.

Mamy także możliwość wydzielenia mniejszych lokali odpowiadających Państwa potrzebom. Oferowane lokale wyposażone są w: instalację wodną, elektryczną, kanalizacyjną oraz dostęp do mediów (telefon, internet), również posiadają duże okna wystawowe, wychodzące na jedną z bardziej ruchliwych ulic w Koszalinie, dzięki czemu mogą w bardzo prosty sposób zachęcić i przyciągnąć potencjalnych klientów. Dodatkowo do lokalu przynależne są zewnętrzne miejsca postojowe przeznaczone dla pracowników i klientów.