Dlaczego Osiedle Nowy Horyzont

Osiedle Nowy Horyzont to nowoczesne, przyjazne i bezpieczne otoczenie, w którym proponujemy Państwu zamieszkać i spędzać czas ze swoimi bliskimi.

cena domu 385. 000 zł  brutto


Dom w objęciach natury

Skontaktuj się w sprawie oferty

Osiedle Nowy Horyzont to magia natury i mieszkania na wsi w bliskiej odległości od miasta. Własne podwórko oraz tereny zielone wokół osiedla  to nieograniczone możliwości zabaw z dziećmi, spacerów, a także spokoju i relaksu. Nie bez znaczenia jest również brak trujących spalin (bardziej szkodliwych od dymu papierosowego), które szkodzą zdrowiu Państwa, i Państwa dzieci. Osiedle Nowy Horyzont to wypoczynek i oddychanie pełną piersią!


Prywatna strefa

Skontaktuj się w sprawie oferty

W trosce o bezpieczeństwo, Osiedle posiada szereg elementów zwiększających poczucie prywatności. Automatyczna brama wjazdowa, ogrodzenie wokół całego osiedla oraz strefa wydzielona przy każdym z domów, gwarantują bezpieczeństwo Państwa rodziny. Prywatna strefa to przestrzeń przeznaczona do wykorzystania wedle potrzeb i uznania!
 
biuro panorama

Mieszkanie w mieście

Skontaktuj się w sprawie oferty

Usytuowanie osiedla sprawia, że logistyka życia codziennego jest prostsza, i łączy dwie podstawowe potrzeby: niewielką odległość od miasta, oraz bliskość natury. Tereny zielone, stwarzają prawdziwy azyl, w którym można zapomnieć o codziennym pośpiechu i zgiełku miasta.
 
foto1
foto1

Projekt i Wykonanie: Michał Danek i Szymon Kunowski

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

RSS AgrobudHendzel 2012

FACEBOOK