Dlaczego Osiedle Viktoria

Osiedle Viktoria to najnowsza inwestycja renomowanej koszalińskiej firmy Agrobud. Znajduje się na granicy Koszalina i Niekłonic.


Przestrzeń

Skontaktuj się w sprawie oferty

Tereny zielone wokół osiedla, niewielka odległość od miasta, a także funkcjonalne rozwiązania gwarantują wypoczynek, oraz prywatność. Osiedle gwarantuje również bezpieczeństwo dla Państwa i dzieci. To będzie dobrze zagospodarowana przestrzeń z lokalami użytkowymi, sklepami, przedszkolem, terenami zielonymi i placami zabaw dla najmłodszych.


Lokalizacja

Skontaktuj się w sprawie oferty

Atutem inwestycji jest między innymi świetna lokalizacja, gwarancja niższych cen nowych mieszkań oraz niewielkiej odległości od dużego miasta. Blisko są szkoły, przedszkola, sklepy czy przystanek komunikacji miejskiej. Otoczenie terenów zielonych sprzyja spacerom z rodziną, przyjaciółmi, psem. Nasze osiedle to cisza i spokój, możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury.

biuro panorama

Jakość

Skontaktuj się w sprawie oferty

Mieszkania na Osiedlu Viktoria mają być wykonane z najlepszych materiałów, w wysokim standardzie. To ma być przyjazna przestrzeń dla rodzin, z dala od miejskiego zgiełku. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby gwarantować funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

foto1
foto1

Projekt i Wykonanie: Michał Danek i Szymon Kunowski

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

RSS AgrobudHendzel 2012

FACEBOOK