Dlaczego Osiedle Bajkowe

Nowe mieszkania w Sianowie z dala od miejskiego zgiełku, jednak w otoczeniu, posiadającym jego zalety.

Osiedle usytuowane jest w niewielkim mieście (Sianów), w otoczeniu terenów zielonych, które gwarantują spokój oraz wypoczynek. Ulokowanie osiedla w Sianowie, gwarantuje dostęp do większości elementów współczesnego miasta, w bardzo niewielkiej odległości. Nowe mieszkania na Osiedlu Bajkowym to także o wiele niższe ceny nieruchomości, co przekłada się na niską ratę kredytową. Zakładamy także możliwość prowadzania działalności na parterze budynków osiedla. Daj nam znać, czego oczekujesz od przestrzeni dla swojej firmy, a zaprojektujemy dla Ciebie wnętrze pod Twoją działalność.


Miasto=przestrzeń

Skontaktuj się w sprawie oferty

Osiedle Bajkowe to miejsce z dala od miejskiego zgiełku, jednak w otoczeniu miejsc i terenów posiadających jego zalety. Ekstremalnie bliska obecność sklepów (Biedronka, Czerwona Torebka, Polo Market) lekarza, gastronomii, a także bezpieczna i krótka droga do szkoły czy przedszkola (5 minut piechotą), to łatwy dostęp do wszystkich potrzeb Państwa rodziny. Nowe mieszkania, które oferujemy w Sianowie są idealnym rozwiązaniem dla ludzi młodych.


Lokalizacja=cena

Skontaktuj się w sprawie oferty

Zlokalizowanie inwestycji w Sianowie to gwarancja niższych cen nowych mieszkań oraz niewielkiej odległości od dużego miasta. Dojazd do Koszalina gwarantują dwie drogi, ścieżka rowerowa, oraz planowana obwodnica miasta. Dzięki nim łatwo dostaniesz się do centrów handlowych (Atrium, Emka), a także budowanego właśnie Aquaparku. Poza miasteczkiem, osiedle otaczają tereny zielone i góra Chełmska idealna do spacerów z rodziną, psem oraz aktywnego wypoczynku.

Do Koszalina można dotrzeć w bardzo krótkim czasie, na co wskazują odległości pomiędzy Osiedlem Bajkowym w Sianowie, a głównymi punktami w mieście:

1. Sianów - Politechnika Koszalińska - 6,8 km/9 min

2. Sianów - Ratusz - 8,4 km/12,5 min

3. Sianów - CH Atrium - 9 km/14 min

4. Sianów - Połczyńska/Słowiańska - 10 km/15 min

biuro panorama

Przestrzeń dla dzieci

Skontaktuj się w sprawie oferty

Osiedle posiada plac zabaw dla dzieci, usytuowany wewnątrz osiedla, gdzie nie ma dostępu dla samochodów. Planowane jest także otwarcie przedszkola, dzięki czemu, dzieci w najmłodszym wieku będą poruszały się jedynie w obrębie osiedla. Jest to gwarancja bezpieczeństwa Państwa dzieci. 

foto1
foto1

Projekt i Wykonanie: Michał Danek i Szymon Kunowski

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

RSS AgrobudHendzel 2012

FACEBOOK