Dlaczego Domy Stare Bielice

Domy rodzinne w Starych Bielicach

Tereny zielone wokół osiedla, niewielka odległość od miasta, a także funkcjonalne rozwiązania gwarantują wypoczynek, oraz prywatność. Nasze osiedle to cisza i spokój, możliwość wypoczynku na łonie natury, własny taras, ogród, czyste powietrze, a także weekendowe spotkania z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu przy grillu. Dom gwarantuje również bezpieczeństwo dla Państwa i dzieci, oraz komfort posiadania własnego podwórka.


Forma = Funkcja

Skontaktuj się w sprawie oferty

Forma domów została zaplanowana tak, aby gwarantować funkcjonalność, komfort użytkowania, energooszczędność oraz optymalne nasłonecznienie przestrzeni domowej.  Nasze rozwiązanie to także ładny i estetyczny projekt, a dom który który wybierzesz może być Twoim lokum na całe życie.


Wydzielona strefa

Skontaktuj się w sprawie oferty

Rozumiemy poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa Państwa i rodziny. Dom  posiada szereg zalet które je gwarantują. Przestrzeń wokół domu oraz taras stają się bezpieczną strefą do spędzania czasu, dla Państwa i dzieci. "Własne podwórko" pozwoli na spędzanie wolnego czasu wedle potrzeb i uznania. 

biuro panorama

Przestrzeń

Skontaktuj się w sprawie oferty

Sami wiemy jak ważna jest obecność, oraz możliwość pospacerowania wokół terenów zielonych. To spokój i relaks na który mieszkańcy miasta nie zawsze mogą liczyć. Nowoczesny dom, otoczony malowniczą zielenią daje gwarancję wypoczynku, spokoju, a także długich spacerów (także z psem). Zieleń to także czyste, pozbawione spalin powietrze.

foto1
foto1

Projekt i Wykonanie: Michał Danek i Szymon Kunowski

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

RSS AgrobudHendzel 2012

FACEBOOK