Dlaczego Osiedle Panorama

Jest to idealne miejsce dla Państwa i Państwa rodziny. Teren na którym znajdować się będzie osiedle, można śmiało zaliczyć do najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych w Koszalinie.

Obecność terenów zielonych, rzeczki Dzierżęcinki oraz budowa sztucznego jeziora sprawiają, że jest to idealne miejsce do rekreacji i wypoczynku. Niewielka odległość od centrum miasta, oraz największego w regionie centrum handlowego, gwarantuje łatwy dostęp do usług i towarów na najwyższym poziomie. Samo osiedle w swojej formie oferuje wiele funkcjonalnych rozwiązań, gdyż rozumiemy, że oferowane przez nas mieszkania będą Państwa gniazdem rodzinnym na całe życie.


Własny kąt

Skontaktuj się w sprawie oferty

Rozumiemy, że poczucie prywatności, oraz świadomość posiadania własnego kąta jest dla każdego bardzo ważna, wręcz niezbędna. Pokój dla dziecka, sypialnia czy gabinet to tylko parę udogodnień jakie oferują większe mieszkania. Nie każdego jednak stać na zakup mieszkania o znacznej powierzchni (a tylko takie oferują większą ilość pomieszczeń). Znaleźliśmy na to rozwiązanie. Proponujemy więcej za mniej! Mieszkania o mniejszym metrażu posiadające dwa, trzy, a nawet cztery pokoje. Większa funkcjonalność to już nie problem. Oferujemy prywatność którą zagospodarują Państwo wedle uznania.


Jedno to za mało?!

Skontaktuj się w sprawie oferty

Zdajemy sobie sprawę, że każdy potrzebuje odpowiedniej ilości przestrzeni do pracy, odpoczynku, spotkań ze znajomymi. Jeżeli uznają Państwo, że przestrzeń wybranego przez Państwa mieszkania to za mało, dołączymy mieszkanie obok, tworząc tym samym nową dostosowaną do potrzeb powierzchnię, do urządzenia, wedle uznania!

biuro panorama

Mieszkanie dla pokoleń

Skontaktuj się w sprawie oferty

Nie są nam obce problemy dawnej, dzisiejszej, a także przyszłej młodzieży. My również mamy dzieci, które dzielą się z nami swoimi problemami i potrzebami. Jedna z nich jest dla nas szczególnie ważna. Potrzeba samodzielności i usamodzielnienia. Wychodząc Państwu naprzeciw, przygotowaliśmy ofertę „Mieszkania pokoleniowego”. Jest to mieszkanie dwupoziomowe z wewnętrzną klatką schodową. Ewentualna jej likwidacja daje możliwość, podziału i adaptacji na dwa osobne mieszkania. Poczucie „bycia na swoim” jeszcze nigdy nie było tak łatwe do osiągnięcia, a możliwość wsparcia swojego dziecka tak bliska realizacji.
 

foto1
foto1

Projekt i Wykonanie: Michał Danek i Szymon Kunowski

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

RSS AgrobudHendzel 2012

FACEBOOK